Termovizijos paslaugos

Kam to reikia?

Visi Mes norime šiltai gyventi savo sukurtame būste! Visi Mes žinome, kad energijos kainos laikui bėgant tik brangs! Todėl pradėkime žiūrėti į savo namus iš kitos pusės, kaip jį paversti šeimos gerbūviu ir už tai mokėti minimaliai!

Kainoms kylant į viršų, daugelis Lietuvos gyventojų imasi neatidėliotinų pakeitimų savo namuose, įmonėse, bendruomenėse. Tai yra pastatų renovavimas, konstrukcijų apšiltinimas, naujų pastatų statymas. Bet šiam svarbiam pasiryžimui reikia tinkamos ir adekvačios konsultacijos. Mes informuojame Jus, profesionalių tyrimų pagalba, kur yra ir kur gali atsirasti problema, Jūsų renovuojamame, statomame ar gyvenamame pastate!

Pastato termovizinis tyrimas, kas tai?

Termovizija– tai fizinių kūnų spinduliuojamos temperatūros fiksavimas per atstumą.

Termovizinis tyrimas atliekamas naudojant termovizorių – prietaisą, kuris geba surinkti infraraudonuosius spindulius ir jų kiekį išreikšti temperatūra. Infraraudonuosius spindulius spinduliuoja kiekvienas fizikinis kūnas, kurio temperatūra yra aukštesnė už absoliutų nulį (-273˚C). Infraraudonųjų spindulių termografu – termovizoriumi mes galime pamatuoti tiriamo objekto išskirtą infraraudoną elektromagnetinę energiją, sudaryti objekto termogramas ir atvaizduoti informaciją mums suprantamu regimuoju vaizdu.

Kaip šis tyrimas atliekamas?

Tyrimas atliekamas dviem etapais:

 

Termonuotraukos daromos iš pastato vidaus. Jos leidžia pamatyti pastato defektus dėl šalto oro infiltracijos, šildymo sistemos būklę, langų ir durų montavimo kokybę, drėgmės kaupimosi vietas, rasos taško susidarymo galimybes.

 

Termovizorinį tyrimą kombinuojant su pastato sandarumo matavimu, kai pastato slėgis priverstinai sumažinamas, galima pasiekti optimaliausių rezultatų defektų nustatyme, o taip pat ir pasirinkti racionaliausią problemos šalinimo sprendimą.

 

Termonuotraukos daromos iš pastato išorės. Jos leidžia pamatyti pastato defektus dėl šilumos tiltelių, šilumos nutekėjimo vietas, konstrukcijų kokybę, statybos broką.

 

Termovizorinį tyrimą kombinuojant su pastato sandarumo matavimu, kai pastato slėgis priverstinai padidinamas, galima pamatyti ir pačius mažiausius pastato defektus. Pasirinkti tinkamiausią ir racionaliausią problemos šalinimo sprendimą Jums padėsime mes.

Termovizijos panaudojimas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vandens vamzdžių suradimas konstrukcijose;

 

Šiltinimo sistemos sienose, grindyse suradimas ir jos problemų sprendimai;

Skysčių ištekėjimo iš vamzdžių ir jų kaupimosi vietos auditas;

Technologinių (mechaninių, elektrinių) įrenginių auditas – elektros instaliacijos, gamybos elementų ir jų variklių patikra bei daugelis kitų mechanizmų;

Transportuojamų šaldytuvų/šildytuvų diagnostika (šilumos/šalčio prasiskverbimo vietų nustatymas ir problemų sprendimas).

Submitting Form...

The server encountered an error.

Ačiū!

Susisiekite su mumis ir gaukite geriausią pasiūlymą!

KONTAKTAI

+37065912307

nttvaldymas@gmail.com

© 2015 Svetainės sprendimas  STANDART7.LT

/ Grafinis dizainas Platform.lt

UAB "NT Techninis valdymas"

Įmonės kodas: 110834517

Adresas: Savanorių pr.180,LT-03154,Vilnius

Tel.: +37065912307

El.paštas: nttvaldymas@gmail.com

 

A/S LT70 7044 0600 0785 1570

"SEB BANKAS" AB

Banko kodas: 70440

SWIFT: CBVILT2